DUK

Baltos dėmės tvoros blokelių paviršiuje.

Tvoros blokelių pirkėjai kreipiasi į gamintojus dėl ant dangos atsirandančių baltų dėmių. Tai nėra gamybos brokas. Galime tvirtai pasakyti, jog betono fizinėms ir cheminėms savybėms tai tikrai įtakos neturi.Pagrindinė priežastis baltosioms dėmėms atsirasti yra kalkių apnašos.

    Ilgametė darbo praktika parodė, jog tai tikrai laikinas reiškinys. Tai atsitinka, kai lietaus vanduo ištirpina ir išplauna kalkių nuosėdas į paviršių. Atmosferoje esančios rūgščios dalelės trukdo per trumpą laiką išbalimų išnykimui. Paprastai po trijų, keturių žiemos sezonų – dėmės išnyksta. Natūralu, jog atitinkančio visus aukščiausius reikalavimus cemento sudėtyje yra kalkių, be kurių cemento gamyba būtų negalima. Todėl nėra aukščiausios kokybės betono, kurio sudėtyje būtų tiek mažai kalkių, kad išvengtume baltųjų dėmių atsiradimo paviršiuje.

Kalcio hidratas, išgaravus vandeniui, reaguoja su ore esančiu anglies dioksidu ir kalcito pavidalu atsiranda paviršiuje. Be jokios abejonės, tokių išbalimų mastas priklauso ir nuo mūsų atmosferos sąlygų. Taigi šios dėmės atsiranda ne dėl gamintojų kaltės!

   Atsiradus išbalimams galima valyti: 1.Statybinių atliekų valiklis BLICAS 1.jpg(1:4) arba Druskos (HCl) rūgšties tirpalu 2.jpg (1:4). Dėmių valymo skysčiai naudojami griežtai pagal instrukciją. Procedūros pabaigoje gaminius reikia nuplauti dideliu kiekiu vandens. Jeigu reikia – valyti pakartotinai. Galimas spalvos pasikeitimas! 2. KARCHER Smėliasrovė (Smėlio ir šlapio purškimo rinkinys, skirtas nešvarumams šalinti Kärcher abrazyvu). 3. Mechaninis valymas (t.y. pavirsiaus valymas metaliniu šepečiu). Gaminiui išdžiuvus, patariama  – impregnuoti lapio efekto impregnantu).

1

Šlapio efekto impregnantas – 868409990.

Aplinkos tvarkymo elementų kokybei kalkiniai pabalimai neturi jokios įtakos ir negali būti pretenzijų priežastimi!  Tai leistina pagal sekančius standartus: LST EN 1338; LST EN 1339; LST EN 1340.

 

Rotacinis valymas ir impregnavimas.

betonas,betoninė tvora,betono gaminiai,blokai, blokeliai,dekoratyvinė tvora,fasado,fontanas,fountain,kaina,lauko skulptūros,nykštukas,plytelės,skulptūra,sodo skulptūros,suoliukas,trinkelės,tvora,tvoros,tvoros blokeliai,tvoros elementai,tvoros stulpai,tvoru blokai,vazonas,šiukšliadėžė